Kiedy

22 czerwca, 2023    
12:00 pm - 12:45 pm

Rezerwacje

zł0,00
Rezerwuj teraz

Gdzie

Pawilon w Parku Zakrzówek
ul.Wyłom , Kraków

Event Type

Odwiedź wystawę EkoEksperymentarium!

Poznaj proste sposoby na to, jak być eko w domu na co dzień.
W salonie szukamy sposobów na oszczędzanie energii, w łazience dbamy o każdą kroplę wody, w kuchni dzielimy się sposobami na gotowanie w duchu zero waste a w sypialni przeglądamy rzeczy i zastanawiamy nad tym, dlaczego warto mieć mniej.
Eksperymentujcie i sprawdzajcie, jak małymi krokami możecie ratować świat.

Gdzie i kiedy?

od 1 czerwca do 31 sierpnia w Pawilonie wejściowym znajdującym się przy ul. Wyłom w Parku Zakrzówek: https:/goo.gl/maps/CoJTDL774yVe64Dr7

Możliwość zwiedzania wystawy przez grupy zorganizowane:

  • od 1 czerwca do 30 czerwca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 13:00.
  • od 3 lipca do 31 sierpnia od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 13:00.

Jeśli jesteś opiekunem grupy zorganizowanej, poprzez wypełnienie poniższego formularza możesz zarezerwować zwiedzanie wystawy z animatorem.

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z Regulaminem wystawy.

Na wystawie może przebywać maksymalnie 30 osób.

Wstęp na ekspozycję jest bezpłatny.

Do zobaczenia!

 

Wystawę Ekoeksperymentarium stworzył zespół kuratorski Mamy Projekt (Joanna Studzińska i Małgosia Żmijska) wraz z zespołem specjalistów.
Przestrzeń zaprojektowała Pracownia Gdyby, ilustracje wyszły spod ręki Pawła Szlotawy. Produkcją wystaw zajmowała się Joanna Kurkiewicz, a wykonało ją studio Czapla Dekor.

Więcej o wystawie: https://wystawa.ekoeksperymentarium.pl/

Rezerwacje

Bilety

Registration Information

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie numeru telefonu oraz adresu e-mail w celu dokonania rezerwacji na wystawę Ekoekspetymentarium: (obowiązek informacyjny:https://zzm.krakow.pl/images/pliki/aktualnosci/miniatury/zgody_rodo/OBOWIAZEK_INFORMACYJNY_Ekoeksperymentarium.pdf)

Oświadczam, że akceptuję Regulamin wystawy Ekoeksperymentarium: https://zzm.krakow.pl/images/pliki/aktualnosci/miniatury/zgody_rodo/regulamin/regulamin_ekoeksperymentarium.pdf