Kiedy

23 lipca, 2023    
2:00 pm - 5:00 pm

Rezerwacje

Rezerwacja zamknięta

Gdzie

Park przy Forcie Bronowickim
Henryka Rodakowskiego , Kraków

Rodzaj wydarzenia

Wszystkich miłośników jednośladów serdecznie zapraszamy na wycieczkę rowerową realizowaną w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki”.

Wycieczka będzie przebiegała Szlakiem Twierdzy Kraków. W trakcie wycieczki odwiedzimy: Fort Reditowy 1 Za Rzeką, Krzyż Powstania Krakowskiego, dawną rogatkę Bronowicką, Fort pomocniczy piechoty 41a „Mydlniki”, Fort 41 Bronowice, schron amunicyjny Bronowice, Baterię Pasternik B.3  oraz Baterię Pasternik B.4

Przewodnik wycieczki: Sławomir Jóźwik – Biuro Przewodników Krakowskich JURA

Kiedy?*

23 lipca o godzinie 15:00.

* W przypadku niekorzystnych warunków wycieczka rowerowa zostanie odwołana, o czym wszystkie osoby, które zapisały się na zajęcia, zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie przez przewodnika.

Miejsce rozpoczęcia:

Wycieczka rowerowa rozpocznie się o godzinie 15:00.  Spotykamy się w Parku przy Forcie Bronowickim – wjazd od ul. Złoty Róg i ul. Henryka Rodakowskiego: PINEZKA: https://goo.gl/maps/4nCrbJTkpDjyYRK96

Aby wziąć udział w zajęciach zapoznaj się z regulaminem i zapisz się uzupełniając poniższy formularz. Po uzupełnieniu otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.