Kiedy

19 sierpnia, 2024    
7:00 pm - 8:00 pm

Rezerwacje

zł0,00
Rezerwuj teraz

Gdzie

Rodzaj wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na treningi biegowe realizowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki”.

Treningi biegowe są idealne dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z bieganiem lub poprawić technikę biegu oraz wyniki.

Na zajęcia zapraszamy wszystkich – niezależnie od stopnia zaawansowania.

Trener: Radosław Kłeczek ze Stowarzyszenia „I Ty Możesz Być Wielki”

Kiedy?

Każdy piątek od 19 kwietnia do 6 grudnia o godzinie 19:00

Każdy poniedziałek od 3 czerwca do 28 października o godzinie 19:00

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych trening zostanie odwołany, o czym wszystkie osoby, które zapisały się na zajęcia, zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie przez trenera.

 

Miejsce rozpoczęcia treningów:

Okolice Parku Tetmajera (spotykamy się przy Parkingu przy ul. Tetmajera 29: https://goo.gl/maps/gAT5a3zRqyyFsdQa7

Aby wziąć udział w zajęciach zapoznaj się z regulaminem i zapisz się uzupełniając poniższy formularz. Po uzupełnieniu poczekaj na maila z potwierdzeniem rezerwacji.

Rezerwacje

Bilety

Registration Information

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia oraz adresu e-mail w celu uczestnictwa w aktywnościach realizowanych w ramach projektu budżetu obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki” (obowiązek informacyjny: https://krakowwzieleni.pl/polityka-prywatnosci/)

W związku z udziałem w aktywnościach realizowanych w ramach projektu budżetu obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki i organizowanym przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku (oraz wizerunku mojego dziecka) na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dn. 4 lutego 1994 r., o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 1191 ze zm.) przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Zgoda: jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie, obejmuje wszelkie formy publikacji, za pośrednictwem dowolnego medium, dotyczy umieszczania wizerunku w informacyjnych materiałach drukowanych, w Internecie, na stronach internetowych oraz YouTube i Facebook, prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Wizerunek jest przetwarzany do czasu cofnięcia zgody. Zgodę w każdej chwili można wycofać kierując prośbę na adres e-mail: biuro@zzm.krakow.pl. Wizerunek, o którym tu mowa może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.

Oświadczam, że akceptuję Regulamin Aktywności realizowanych w ramach projektu "Łączymy Bronowickie Parki": https://zzm.krakow.pl/images/pliki/galeria/AKTUALNOSCI/LACZYMY_BRONOWICKIE_PARKI/REGULAMIN_LBP_2024.pdf

Booking Summary

1
x Bilet zwykły
zł0,00
Cena całkowita
zł0,00