Kiedy

10 czerwca, 2023    
9:00 am - 10:00 am

Rezerwacje

Rezerwacja zamknięta

Gdzie

Kościół pw. św. Antoniego z Padwy w Krakowie
ul. Pod Strzechą 18, Kraków

Rodzaj wydarzenia

Wszystkich właścicieli psów serdecznie zapraszamy na spacer równoległy realizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki”.

Spacery równoległe to forma terapii grupowej, szczególnie dedykowany psom, które mają problem z ignorowaniem innych psów, psom reaktywnym, psom niepewnym siebie, a nawet szczeniakom niedoświadczonym w kontaktach z innymi psami. Jeśli Twój pies ekscytuje się na widok innych czworonogów lub ciężko mu się odnaleźć w towarzystwie innych psów – to spacer równoległy jest właśnie dla Ciebie!
Zajęcia poprowadzi: Małgorzata Woźniak – DogTeam.

Kiedy?*

10 czerwca o godzinie 9:00.

* W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych spacer zostanie odwołany, o czym wszystkie osoby, które zapisały się na zajęcia, zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie przez prowadzącą zajęcia.

Miejsce rozpoczęcia:
Okolice przyszłego Parku Tetmajera (spotykamy się  przy ul. Strzecha 18  – przy dzwonnicy znajdującej się przy Kościele pw. św. Antoniego z Padwy w Krakowie: https://goo.gl/maps/THarab9z7pMPFfHXA)

Aby wziąć udział w zajęciach zapoznaj się z regulaminem i zapisz się uzupełniając formularz: https://krakowwzieleni.pl/wydarzenia/
Po uzupełnieniu poczekaj na maila z potwierdzeniem rezerwacji.

 

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.