Kiedy

25 maja, 2024    
7:00 pm - 10:00 pm

Rezerwacje

zł0,00
Rezerwuj teraz

Gdzie

ParkoBus
Ogrodowa , Kraków

Rodzaj wydarzenia

Już od kilku lat wspólnie podróżujemy ParkoBusem do wyjątkowych i często nieznanych zielonych miejsc w Krakowie. Jeździliśmy ze znanymi krakowianami, docieraliśmy do najodleglejszych miejsc naszego miasta, ćwiczyliśmy prawidłowe chodzenie z kijami nordic walking, a także zgłębialiśmy tajemnice fotografii przyrody. Każdego roku nasze wyprawy przybierały nieco inną formułę, więc i tym razem mamy dla Was coś nowego.
Celem tegorocznego ParkoBusu jest pokazanie innych światów, istniejących tuż obok nas oraz skłonienie uczestników wycieczek, do zbudowania relacji ze światem przyrody, którego przecież jesteśmy częścią.

Spacer poprowadzi Ewa Pierzchała – CEE „Egzotarium w sosnowcu oraz Doktorantka na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Miejscem docelowym będą Park Rzeczny Wilga

 

Spacer wyjątkowo rozpoczyna się o 19.00 !!!

Rezerwacje

Bilety

Registration Information

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, adresu e-mail oraz numeru telefonu w celu uczestnictwa w „ParkoBus w Zieleni” (obowiązek informacyjny: https://zzm.krakow.pl/images/pliki/aktualnosci/miniatury/zgody_rodo/KLAUZULA_INFORMACYJNA_Parkobus.pdf)

W związku z udziałem w wydarzeniu „ParkoBus w Zieleni” organizowanym przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku (oraz wizerunki mojego dziecka) na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dn. 4 lutego 1994 r., o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 1191 ze zm.) przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Zgoda: jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie, obejmuje wszelkie formy publikacji, za pośrednictwem dowolnego medium, dotyczy umieszczania wizerunku w informacyjnych materiałach drukowanych, w Internecie, na stronach internetowych oraz YouTube i Facebook, prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Wizerunek jest przetwarzany do czasu cofnięcia zgody. Zgodę w każdej chwili można wycofać kierując prośbę na adres e-mail: biuro@zzm.krakow.pl. Wizerunek, o którym tu mowa może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.

Booking Summary

1
x Bilet zwykły
zł0,00
Cena całkowita
zł0,00