Zapraszamy na spacer botaniczny „Rośliny terenów nadrzecznych” w ramach projektu „ParkoBut w zieleni”.
Podczas spaceru poznamy rożlinność typową dla terenów nadrzecznch.
Spacer poprowadzi: Maciej Kozak – botanik i mykolog, wieloletni pracownik Instytutu Botaniki UJ
Proszę pamiętać o wygodnych butach i ubraniu dostosowanym do pogody.
Miejsce zbiórki: wejście do parku od. ul. Brożka: https://maps.app.goo.gl/TgYhoY3JmHKRBCp2A
Do zobaczenia!
Zapisy zostana uruchomione 15.06.2026r o godzinie. 9:00
Rezerwacje
Rezerwacje na to wydarzenie są jeszcze niedostępne.