Kiedy

17 czerwca, 2023    
9:00 am - 10:30 am

Rezerwacje

Rezerwacja zamknięta

Gdzie

Plac zabaw
Włodzimierza Tetmajera 2, Kraków

Rodzaj wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na zajęcia nordik walking realizowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Łączymy Bronowickie Parki”.

Nordik walking to forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Ideą nordic walking jest zaangażowanie jak największych partii mięśni poprzez zamaszyste ruchy ramion, długi krok i prawidłowe zastosowanie kijków do odpychania. Jeśli połączysz prawidłową technikę z szybkością i intensywnością, otrzymasz optymalny wysiłek wytrzymałościowy.

NA ZAJĘCIA PROSZĘ PRZYNIEŚĆ WŁASNE KIJKI.

 

Zajęcia poprowadzi: Angelika Szewczyk

Kiedy?

Każda sobota od 17 czerwca do 29 lipca o godzinie 9:00 – zajęcia dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nordik walking.

Każdy piątek od 23 czerwca do 28 lipca o godzinie 19:00 – zajęcia o większej intensywności dla osób zaawansowanych.

W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych trening zostanie odwołany, o czym wszystkie osoby, które zapisały się na zajęcia, zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie przez trenerkę.

 

Miejsce rozpoczęcia treningów:

Sobotnie zajęcia rozpoczynają się na placu zabaw przy ul. Tetmajera 2: https://goo.gl/maps/eVQpyibfVpDoua1n9. Trening zakończy się w Parku Radzikowskiego przy ul. Wizjonerów: https://goo.gl/maps/6cVhRUu3f1wpTecJ6

Piątkowe zajęcia rozpoczynają się w Parku Radzikowskiego przy ul. Wizjonerów: https://goo.gl/maps/6cVhRUu3f1wpTecJ6

Aby wziąć udział w zajęciach zapoznaj się z regulaminem i zapisz się uzupełniając poniższy formularz. Po uzupełnieniu otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji.

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.