Kiedy

30 lipca, 2024    
6:00 pm - 7:00 pm

Rezerwacje

zł0,00
Rezerwuj teraz

Gdzie

Park Radzikowskiego
ul. Wizjonerów

Rodzaj wydarzenia

Serdecznie zapraszamy na Jogę realizowaną w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego „Łączymy Parki Bronowic 2.0”

Joga – Metoda Iyengara – metodę Iyengara cechuje dbałość o szczegóły i precyzja ruchu, dzięki czemu można docierać do miejsc w ciele, które stanowią początek powstawania dolegliwości bólowych i ograniczeń ruchowych. Każda część ciała musi wykonać ściśle określoną pracę, by efekty były jak najlepsze – nie ćwiczy się tak, jak pozwala ciało, gdyż byłoby to tylko pogłębianie istniejących ograniczeń i nieprawidłowości. Joga jest procesem odkrywania siebie – poznawaniem swoich możliwości, ograniczeń i pracą nad nimi.

Trenerzy:

Park Radzikowskiego – Marta Zwolińska

Kiedy?

Park Radzikowskiego – każdy wtorek od 4 czerwca do 27 sierpnia o godzinie 18:00.

Miejsce rozpoczęcia treningów:

wtorkowe zajęcia –  Park Radzikowskiego: (https://goo.gl/maps/P8WJL7ee3mWPQ6949)

Aby wziąć udział w zajęciach zapoznaj się z regulaminem i zapisz się uzupełniając poniższy formularz. Po uzupełnieniu poczekaj na maila z potwierdzeniem rezerwacji. 

PROSIMY O ZABRANIE SWOICH MAT DO ĆWICZEŃ.

Rezerwacje

Bilety

Registration Information

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia oraz adresu e-mail w celu uczestnictwa w aktywnościach realizowanych w ramach projektu budżetu obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki” (obowiązek informacyjny: https://krakowwzieleni.pl/polityka-prywatnosci/)

W związku z udziałem w aktywnościach realizowanych w ramach projektu budżetu obywatelskiego „Łączymy Bronowickie Parki i organizowanym przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego wizerunku (oraz wizerunku mojego dziecka) na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dn. 4 lutego 1994 r., o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 1191 ze zm.) przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Zgoda: jest nieodpłatna, nie jest ograniczona ilościowo, czasowo ani terytorialnie, obejmuje wszelkie formy publikacji, za pośrednictwem dowolnego medium, dotyczy umieszczania wizerunku w informacyjnych materiałach drukowanych, w Internecie, na stronach internetowych oraz YouTube i Facebook, prowadzonych przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie. Wizerunek jest przetwarzany do czasu cofnięcia zgody. Zgodę w każdej chwili można wycofać kierując prośbę na adres e-mail: biuro@zzm.krakow.pl. Wizerunek, o którym tu mowa może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.

Oświadczam, że akceptuję Regulamin Aktywności realizowanych w ramach projektu "Łączymy Bronowickie Parki": https://zzm.krakow.pl/images/pliki/galeria/AKTUALNOSCI/LACZYMY_BRONOWICKIE_PARKI/REGULAMIN_LBP_2024.pdf

Booking Summary

1
x Bilet zwykły
zł0,00
Cena całkowita
zł0,00